personeel

Inhoudelijk directeur - Han Steenbruggen
han.steenbruggen@museumbelvedere.nl

Zakelijk directeur - Corrie Oerlemans
corrie.oerlemans@museumbelvedere.nl

Assistent-conservator - Susan van den Berg
susan.vandenberg@museumbelvedere.nl

Collectiebeheer, tentoonstellingsbouw en Afslag BLV - Albert Oost
albert.oost@museumbelvedere.nl

Technische dienst en ICT - Nico Gijsbers
nico.gijsbers@museumbelvedere.nl

Management assistent - Neline Ravesloot
neline.ravesloot@museumbelvedere.nl
info@museumbelvedere.nl

...

Voor PR en marketing graag contact opnemen met Maaike Staffhorst
maaike.staffhorst@museumbelvedere.nl
 


Willem Jurcka - Kop en schotel (1932)